O nás

Těší nás. Jsme Zuzana (na fotce vpravo) a Simona (vlevo) alias MioMat-ky :)
Kamarádky ze střední školy, do pohody i nepohody, odhodlané dělat správné věci. Spojuje nás mnoho zážitků a společné dílo – MioMat.

Jak už to tak bývá, k MioMatu nás přivedla náhoda – setkání se Slovenkou Alicí Rehákovou (na fotce uprostřed), která žije v dalekém Chile. Šikovná mladá dáma, která odešla za svým manželem a kromě svých dětí „přivedla na svět“ i MioMat. Slovo dalo slovo, a MioMat přicestoval i na Slovensko. Psal se konec roku 2013. Od těch dní je MioMat naším koníčkem i prací v jednom.

Zuzka ráda experimentuje a vymýšlí recepty, aranžuje a fotí. Všechny recepty jsou její vlastnoruční díla, otestovaná i dětským strávníkem – synem Tomim (pozn. Tomi roste do síly i do krásy :)). Fotografie vznikají u ní doma v kuchyni nebo na balkóně.

Simi zase baví hlásat o MioMatu do světa. Denně vám přináší tipy na vaření na Facebooku, vymýšlí soutěže, spolupráce a hledá cestičky, jak dát o MioMatu vědět všem, pro které je určen.

Za tu dobu, co je MioMat na Slovensku dostupný, se nám splnil náš sen o prospěšném podnikání a otevřel nám dveře k hobby, které nás naplňuje. Je to skvělý pocit. Děkujeme vám za vítr do plachet a těšíme se na další nové věci. :)